کوره پخت زیرکون S7

کوره پخت سریع زیرکون مدل S7  کوره ای حرفه ای با امکانات و قابلیتهای فنی عالی مناسب پخت انواع زیرکون می باشد.

این کوره دارای سه المنت U شکل با جنس مولیبدن سیلیس برای گرمایش اصلی و چهار المنت ROD از جنس سیلیکون کرباید برای گرمایش و پخت سریع با دو برنامه مناسب برای خشک کردن رنگ می باشد.
یعنی شما بعد از غوطه ور کردن روکشها در مایع رنگ نیاز به خشک کردن آنها ندارید و میتوانید در کوره قرار داده و برنامه خشک کردن را اجرا کنید و کوره هوشمندانه پس از خشک کردن شروع به اجرای برنامه پخت میکند و رنگ اضافی روی روکش  بدون رنگ پریدگی و نیاز به رنگ آمیزی مجدد، تبخیر شده  و آسیبی به کوره نمیزند.

جهت راحتی استفاده ، کوره یک نمایشگر 7 اینچ رنگی را دارد و قابلیت ذخیره 20 برنامه پخت برای بلنکهای مختلف از کمپانیهای متفاوت را دارد و 2 برنامه خشک کردن رنگ (پیش پخت) را دارد که بصورت نمودار روی نمایشگر نشان داده می شود و سیستم برنامه دهی بسیار ساده ای دارد.

ظرفیت کوره سه عدد بوته (ساگار) بقطر 10 سانتی متر هست که قابلیت پخت 100 واحد روکش را در 90 دقیقه که شامل زمان خنک کاری نیز هست، دارد.

بصورت آپشنال با هزینه ای کم شما میتوانید امکان کنترل کوره از راه دور را از شرکت ما بخواهید تا نصب و فعال گردد.

ابعاد کوره پخت زیرکون S7 ذر ابعاد 338mm*520mm*751mm و وزن این دستگاه حدودا  63 کیلوگرم بوده و حداکثر دمای قابل تنظیم آن 1600 درجه سانتیگراد می باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

کوره پخت زیرکون s7
کوره پخت زیرکون s7

مقالات بیشتر

نمایشگاه