پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو

پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک پرو تولید شده توسط شرکت مبتکران مکاترونیک ارک بواسطه شاسی تمام آلومینیومی و استفاده از ریل و بال اسکرو مناسب در محور Z، دستگاه هایی با پایداری بالا، با دقت زیاد و ثابت و دائم کار می باشند که قابلیت ارتقا و بروز رسانی به ورژنهای جدیدتر و بالاتر را با پیشرفت تکنولوژی دارند.

در ساخت این دستگاهها از سنسور، برد الکترونیکی، قطعات با کیفیت و برندهای مطرح استفاده شده است.

تابش پارالل نور UV در این پرینترهای سه بعدی بواسطه استفاده از تکنولوژی LCD تا 90 درصد بهبود یافته و تقریبا با تمام رزینهایی که فرکانس آنها از 380 تا 420 نانو متر می باشد سازگار هستند.

یکی از مهمترین نکات در طراحی و ساخت پرینترهای سه بعدی که در پرینترهای Digident نیز در نظر گرفته شده است.

قرار گرفتن LED ،LCD و مدارات کنترلی و الکترونیکی در فضایی با ابعاد مناسب مجهز به فن خنک کننده قوی برای تخلیه گرمای حاصل از کار کردن LCD و LED حین عملیات پرینت است که هر چقدر این فضا بزرگتر باشد و تخلیه گرمایی بهتر انجام شود عمر LCD و LED دستگاه بیشتر می شود.

پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو
SpecificationsDigi Dent Quick Pro
4098*2560 pixelLCD Resolution
(25-100 µm)Layer Thickness
170*128*81 mmPrint Volume
(34 µm)Print Precision
45~25 min for each cmPrint Speed
52*24*26 cmPrinter Dimension
6.6 Inch Touch PanelScreen
35 kgNet Weight
Chitu BoxSoftware
STL-PNG-ZIP-OBJFile Input Format
220 Vac, 50HzPower Input
USB-LAN-WiFiConnectivity method
wax:100Capacity of print
temp and permanent:100
Ortho cast: 10
abutment:150
sergical guide:6
less than 5 micronZ-axis Resolution
permanent resin tankResin Tank
wax-temperories-sergical guide-night guard-abutment- UCLA-mock-up-Ortho cast-laminate- Permanent CrownFunction
1 year warranty and 5 years aftersales serviceGuarantee & Warranty
پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو
پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو

مشخصات کلی پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو​

  • پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک پرو دارای LCD با سایــز 6.6 اینچ بوده و رزولوشن این دستگاه 2560*4098 یعنی بیش از 10 میلیون پیکسل می باشد.
  • ابعاد پلیت ساخت این دستـگاه 14*9 سانتی متر می باشد و برای پرینت وکساپ، روکـش موقت، پرینت کــست، کاستـــوم اباتمنت و سرجیــکال گاید مناسب می باشد. 
  • این دستگاه با ابعادی کوچک کاملا مناسب مطب های دندانپزشکی و لابراتوارهای دندانسازی می باشد.
  • یکی از قابلیت های مهم این دستگاه پرینت روکش های دائم می باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

شدت نور LCD پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو​

شدت نور LCD در پرینتر سه بعدی دیجی دنت بیش از 200W/m² می باشد که به نسبت پرینترهای وارداتی که عمدتا بین 40 تا 60 وات بر متر مربع است

 بسیار بیشتر بوده و بواسطه همین مساله این دستگاه ها قابلیت پرینت انواع رزین اعم از رزینهای DLP،LCD و SLA را دارند و امکان تنظیم شدت نور برای رزینهای متفاوت بسادگی و بدون نیاز به تغییرات سخت افزاری و صرفا بصورت نرم افزاری وجود دارد.

ساختار ماژولار پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو

با توجه به اینکه پرینترهای سه بعدی در هر کلینیک یا لابراتوار باید یک دستگاه دائم کار با عمر طولانی باشد و در واقع در زمره قطعات مصرفی قرار نمی گیرد و بایستی برای تعمیر و نگهداری این دستگاه ها در طولانی مدت ترتیبی اندیشده شود که علاوه بر اینکه تامین قطعات برای این منظور براحتی صورت گیرد هزینه آن نیز به حداقل کاهش یابد.

به همین منظور این پرینتر سه بعدی دنتال ساختار ماژولار دارند و CPU، بوردهای کنترلی و درایور محور z بصورت جداگانه در دستگاه طراحی و تعبیه شده اند حال اینکه در اکثر پرینترهای وارداتی این تجهیزات در یک بورد کنترلی تجمیع می شوند و در صورت خرابی هر قطعه کل بورد بایستی تعویض گردد که موجود نبودن این بوردها در آن لحظه خود داستانی دیگر است.

دقت محور Z پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو

دقت محور Z در پرینترهای سه بعدی نقش مهمی در کیفیت پرینت، لایه ریزی دقیق و صافی سطح دارد و بایستی از هر نوع لرزش بدور باشد، به این منظور در پرینترهای سه بعدی Digi Dent از دو ریل و یک بال اسکرو که توسط یک یاتاقان و کوپلینگ صنعتی مناسب به موتور کوپل شده است استفاده شده است و بواسطه همین نوع طراحی لرزش در موتور به محور Z منتقل نمی شود.

حال اینکه در اکثر پرینترهای وارداتی از لید اسکرو که بدون استفاده از یاتاقان و کوپلینگ مستقیما به محور موتور وصل است استفاده شده و لرزشهای موتور عینا به محور Z وارد می شود و در دراز مدت باعث افزایش خطا در این محور می شود.

امکان بروز رسانی دستگاه

یکی از جذابیتهای پرینترهای سه بعدی سری Digi Dent امکان بروز رسانی و آپدیت دستگاه بعد از مدتها استفاده و با ظهور تکنولوژیهای جدید است. این امکان وجود دارد دستگاه شما بعد از 10 سال استفاده مکرر براحتی و نهایتا در 72 ساعت کاملا بروز گردد.

کاور فلزی ورقکاری شده با پوشش کوره ای بجای کاور پلکسی

یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش دستگاههای پرینتر سه بعدی کاور بندی مناسب است که عایق نویزهای الکتریکی بوده و در برابر مواد اسیدی مقاوم باشد.

 کاور فلزی دستگاههای Digi Dent از پوشش و رنگ کوره ای که عمر کاری بالا دارد بهره می برد و سیستم کاور بندی دستگاه به شکلی است که در برابر گرد و خاک علی الخصوص گرد زیرکون که در میلینگ سنترها به وفور یافت می شود و مخرب رزین است حدالامکان آب بندی شده است.

همچنین سیستم تهویه هوا داخل دستگاه بصورت مهندسی شده با فنهای خنک کاری دور بالا طراحی شده است بطوریکه ضمن تخلیه گرمایی مناسب و افزایش عمر LED و دیگر قطعات الکتریکی دستگاه، نفوذ گرد و غبار به قسمتهای حساس را نیز کاهش می دهد.

خدمات پس از فروش

در حال حاضر بیش از 100 دستگاه پرینتر سه بعدی Digi Dent نصب شده و فعال در سراسر کشور است.

برای تامین خدمات پس از فروش مناسب و کاربر پسند شرکت مبتکران مکاترونیک ارک اقدام به ایجاد واحد خدمات پس از فروش بصورت آنلاین و حتی حضوری نموده است و با توجه به اینکه از شهر تهران به تمام نقاط کشور می توان 24 ساعته دستگاه ارسال کرد.

یکدستگاه پرینتر سه بعدی در تهران مستقر شده که در صورتیکه دستگاه یکی از مشتریان به تعمیرات اساسی که بیش از 72 ساعت زمان نیاز داشته باشد در صورت درخواست ایشان دستگاه جایگزین ارسال شود.

پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو
پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو
پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو
پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک​ پرو

مقالات بیشتر

نمایشگاه