فهرست بستن

پرینتر سه بعدی دیجی دنت لایت

دستگاه های پرینتر سه بعدی تولید شده توسط شرکت مبتکران مکاترونیک ارک بواسطه شاسی تمام آلومینیومی و استفاده از ریل و بال اسکرو مناسب در محور Z، دستگاه هایی با پایداری بالا، با دقت زیاد و ثابت و دائم کار می باشند که قابلیت ارتقا و بروز رسانی به ورژنهای جدیدتر و بالاتر را با پیشرفت تکنولوژی دارد. در ساخت این دستگاه ها از سنسور، برد الکترونیکی، قطعات با کیفیت و برندهای مطرح استفاده شده است. تابش پارالل نور UV در این پرینترهای سه بعدی بواسطه استفاده از تکنولوژی LCD تا ۹۰ درصد بهبود یافته و تقریبا با تمام رزین هایی که فرکانس آنها از 380 تا 420 نانو متر می باشد سازگار هستند.
یکی از مهمترین نکات در طراحی و ساخت پرینترهای سه بعدی که در پرینترهای Digident نیز در نظر گرفته شده است، قرار گرفتن LCD ،LED و مدارات کنترلی و الکترونیکی در فضایی با ابعاد مناسب مجهز به فن خنک کننده قوی به جهت تخلیه گرمای حاصل از کار کردن LCD و LED حین عملیات پرینت است که هر چقدر این فضا بزرگتر باشد و تخلیه گرمایی بهتر انجام شود عمر LCD و LED دستگاه بیشتر می شود.
پرینترهای دیجی دنت لایت دارای LCD با سایز 5.5 اینچ بوده و رزولوشن این دستگاه 2160*3840 یعنی بیش از 8 میلیون پیکسل می باشد. ابعاد پلیت ساخت این دستگاه 7*12 سانتی متر می باشد و برای کاربردهای وکساپ، روکش موقت، پرینت کست، کاستوم اباتمنت و سرجیکال گاید مناسب می باشد. این دستگاه با ابعاد کوچک و وزنی در حدود 27 کیلوگرم کاملا مناسب مطبهای دندانپزشکی و لابراتوارهای دندانسازی می باشد.

پرینتر سه بعدی دیجی دنت لایت

مشخصات پرینتر سه بعدی دیجی دنت لایت :

  1. وضوح بالا (بیش از 8 میلیون پیکسل در صفحه کاری)
  2.  مناسب برای کارهای دندانپزشکی (وکساپ، روکش موقت، سرجیکال گاید، کست ارتودنسی، پرینت اباتمنت و …
  3. بهبود یکنواختی نور تا 90 درصد
  4. سازگار با رزین های LCD موجود در بازار
  5. بدون نیاز به کامپیوتر در زمان پرینت
  6. ایداری بالای محور Z
  7. رزین تانک ارزانقیمت و دایمی
پرینتر سه بعدی دیجی دنت لایت
پرینتر سه بعدی دیجی دنت لایت
پرینتر سه بعدی دیجی دنت لایت
پرینتر سه بعدی دیجی دنت لایت
lite 15
پرینتر سه بعدی دیجی دنت زوم