میلینگ های دندانسازی دیجی میل

میلینگ دندانسازی دیجی میل 400W

میلینگ دندانسازی دیجی میل 500D

میلینگ دندانسازی دیجی میل 500W

میلینگ های دندانسازی دپرگ

میلینگ دندانسازی دپرگ D52-ACD

میلینگ دندانسازی دپرگ D52

میلینگ دندانسازی دپرگ W52

میلینگ دندانسازی دپرگ W42

میلینگ های دندانسازی

میلینگ های دندانسازی گردش کار دیجیتال دندانپزشکی با استفاده از CAD/CAM (طراحی به کمک کامپیوتر و ساخت کامپیوتری) برای طراحی و ایجاد ترمیم‌های دندانی، مخصوصا پروتزهای دندانی، منجمله روکش‌ها، ونیر، اینله‌ها و آنله‌ها، بریج‌ها، پروتز های ثابت دندانی ، ترمیم های ایمپلنت دندانی، پروتزهای مصنوعی (متحرک یا ثابت) و سیستم های ارتودنسی است.

ما این فرآیند را به چهار بخش تقسیم می‌کنیم:

1. دریافت تصویر دیجیتال برای شروع

2. CAD (طراحی به کمک رایانه)

3. CAM (تولید به کمک رایانه)

4. عملیات نهایی و پست پروسسینگ

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

برداشت های دیجیتال: 

برداشت های دیجیتالی گرفته شده توسط یک اسکنر دهان یا اسکنر دندانسازی رومیزی پایه گردش کار دیجیتال است، همه فرآیندها و طرح ها بر اساس مدل دیجیتال هستند.

CAD (طراحی به کمک کامپیوتر):

CAD مرحله طراحی تاج یا بریج یا پروتز در کامپیوتر است.

CAM (تولید به کمک رایانه):

CAM مخفف ساخت و تولید به کمک کامپیوتر است.  در این مرحله شما می توانید از تجهیزات Digi Mill بهره ببرید این دستگاه ها توسط شرکت فنی و مهندسی مبتکران مکاترونیک ارک طراحی و ساخت شده اند. این شرکت برای اولین بار در ایران همزمانی پنج محور را در ساخت دستگاه میلینگ دندانسازی در ایران به ارمغان آورده است. میلینگ دندانسازی  برای تراش روکش ها، پل ها، فریم ها، اباتمنت های ایمپلنت و موارد دیگر بوسیله موادی مانند سرامیک، زیرکونیا، آلیاژها، رزین ها یا موم طراحی شده اند

انتخاب یک میلینگ دندانسازی مهم است که بررسی کنید چه مواردی نیاز به رسیدگی دارد زیرا میلینگ دندانسازی در اندازه های مختلفی هستند که برای ظرفیت های تولید متفاوت طراحی شده اند. همچنین مهم است که بدانید چه نرم افزاری می تواند میلینگ دندانسازی شما را ساپورت کند تا با فناوری مورد استفاده شما برای اسکن و طراحی سازگار باشد. میلینگ های مختلف قادر به کار با مواد مختلف هستند.

بنابراین مطمئن شوید که میلینگ انتخابی شما قادر به کار با موادی است که ترجیح می دهید.

مانند هر فناوری دیگری، آموزش و پشتیبانی نیز در هنگام انتخاب بهترین میلینگ دندانسازی برای لابراتوار یا کلینیک شما بسیار مهم هست.

عملیات نهایی و پست پروسسینگ:

هنوز کارهای زیادی وجود دارد که باید بعد از CAM انجام دهیم، مانند سینترینگ ، پرداخت، و تمیز کردن و پخت برای مدل های پرینتر سه بعدی.

با توجه به اینکه اکثرا قطعات الکترونیکی که در ساخت دستگاه میلینگ دندانسازی استفاده می شوند در داخل کشور تولید نمی شوند و این تجهیزات بسته به کمپانی تولید کننده و کیفیت ساخت آنها، از عمر محدودی برخوردار هستند.

برای یک کاربر ایرانی مهم است در انتخاب دستگاهی که خریداری می نماید به کیفیت تک تک قطعات دقت کرده و علاوه بر آن از خدمات پس از فروش شرکت سازنده دستگاه اطمینان کامل را کسب نماید چون هزینه خرید یک دستگاه میلینگ دندانسازی بالاست و بالطبع خریدار دستگاه به استفاده بلند مدت از آن می اندیشد و در دراز مدت این خدمات پس از فروش و ساپورت مداوم تجهیزات بکار گرفته شده در دستگاه است که برتری اصلی یک برند را نسبت به دیگر برندها اثبات می کند.

در برند دیجی میل نیز با توجه به این نکات سعی شده از تمامی تجهیزات موجود در بازار ایران که از ساپورت و خدمات پس از فروش شرکتهای تامین کننده اطمینان داریم استفاده شده و علاوه بر آن شرکت مبتکران مکاترونیک ارک دانش فنی استفاده از این تجهیزات را در دستگاه خود داشته و بالطبع براحتی می تواند نسبت به هر گونه خرابی یا تعمیرات سریعا اقدامات لازم را انجام دهد.

مقالات بیشتر

نمایشگاه