مزایا اسنکر لابراتواری BLZ

فهرست مطالب

اسکنر لابراتواری blz

قیمت اسکنر لابراتواری BLZ

اسکنر لابراتواری دندانسازی BLZ با توجه به مشخصه های فنی و امکاناتی که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است بطوریکه از بابت مشخصات فنی در رده اسکنرهای پیشرفته و خوشنام در مارکت قرار گرفته.

 در حالیکه که قیمتی در حد اسکنر لابراتواری میان رده دارد و با توجه به اینکه کاربرهای این اسکنر نیاز به پرداخت شارژ سالیانه جهت استفاده از دستگاه و امکانات آن ندارند

 عملا یکبار و فقط هزینه خرید دستگاه را پرداخت کرده و پس از آن می توانند براحتی و مادام العمر و با طیب خاطر از دستگاه خود استفاده نمایند.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش و ارتقا رایگان سیستم نرم افزاری

گارانتی 18 ماهه و خدمات پس از فروش 5 ساله از دیگر مزایای این اسکنر لابراتواری BLZ است که به خریداران اطمینان بیشتری بسبت به کیفیت و عمر دستگاه می دهد.

 همچنین تیم خدمات پس از فروش شرکت BLZ با قراردادن آپدیتهای  رایگان نرم افزاری، استفاده از امکانات و افزونه های این دستگاه ها را لذت بخش تر می نماید.

دوربین 1.6 مگاپیکسلی

این اسکنر دارای دو دوربین تخصصی 1.6 مگاپیکسلی از شرکت Hike vision است که باعث بالاتر رفتن کیفیت عکسهای گرفته شده در هر شات می شود 

همچنین این اسکنرسه بعدی دندانسازی از یک پروژکتور بسیار پرنور و قوی بهره می برد که متناسب با سرعت بالای اسکن و قدرت دوربینها خروجی شارپ تر با جزئیات دقیقتر، صحت بیشتر و خطای کمتر می دهد.

دقت اسکنر لابراتواری دندانسازی

دقت اسکن اسکنر لابراتواری BLZ  هشت میکرون است که در کنار دوربینها و نرم اقزار قوی قابلیت اسکن کستهای اره نشده.

کیسهای ایمپلنت و UCLA را بدون نیاز به اسکن مجزای دای یا اباتمنت می دهد که این امر باعث کاهش زمان وسهولت اسکن این کیس ها که یکی از دغدغه های اصلی اپراتورهاست، می شود.

سرعت اسکن اسکنر لابراتواری BLZ

سرعت اسکن با اسکنرلابراتواری BLZ با توجه به حذف شدن زمان پروسسینگ بعد از اسکن، زیاد است،علی الخصوص که این اسکنر به صورت از پیش تنظیم شده بصورت رنگی اسکن می گیرد و در حالتی که به صورت سیاه و سفید تنظیم شود سرعت بیشتری نیز شاهد هستیم.

 زمان اسکن کامل شامل فک بالا و فک پایین و دای های یک کست به دو دقیقه کاهش یافته است که در دیگر اسکنرها معمولا این بازه زمانی از 4 دقیقه تا 10 دقیقه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اسکنر سه بعدی دنتال چیست؟ مطالعه بفرمایید

وضوح و کیفیت بالای اسکن اسکنر لابراتواری BLZ

اسکن رنگی توسط اسکنر لابراتواری BLZ با رنگ واقعی انجام می شود، البته امکان اسکن سیاه و سفید هم در این اسکنرها موجود است که با کیفیت بسیار بالایی صورت می گیرد.

  • علامتهای مشکی به وضوح خوانده می شوند.
  • نوشته ها و یادداشتها کاملا خواناست
  • علامتهای قرمز رنگ روی مارجینها دصورت دقیق مشاهده می شوند.

امکانات ویژه اسکنر لابراتواری برای اسکن

 اسکن مستقیم post & core: یکی از دغدغه های هر لابراتوار دندانسازی ساخت post & core می باشد. 

توسط اسکنر سه بعدی BLZ براحتی می توانید با اسکن ایمپرشن و خود کست اسکن کیسهای Post & Core را انجام داده و در اگزوکد مستقیما اقدام به طراحی نموده وخروجی را پرینت یا میلینگ نمایید. این امکان در اسکنر سرعت کار شما را در اینچنین کیسهایی تا ده برابر افزایش می دهد.

  • اسکن All in One: در این حالت شما می توانید دو نیم فک بهمراه دای های آنها (حداکثر 4 دای) را بصورت مستقیم و سریع اسکن نمایید.(ویدیو2 قرارداده شود)
  • اسکن کستهای ایمپلنت بدون نیاز به ریلیف سوراخ اباتمنت با خمیر یا موم: یکی از زمانبرترین کارها در زمان اسکن کستهای ایمپلنت پر کردن

 screw-hole اباتمنتها با خمیر یا موم می باشد که در صورتی که این کار را انجام ندهید نرم افزارهای طراحی مانند اگزوکد سوراخ اباتمنت را بعنوان حفره خالی دندانی شناخته و آنرا پر کرده و به کور طراحی شده می چسباند

 در اسکنر لابراتواری دندانسازی BLZ پس از اتمام اسکن کستهای ایمپلنت می توانید سوراخ اباتمنت را بصورت نرم افزاری بسته و سپس در نرم افزار طراحی شروع به طراحی نمایید.

  • قابلیت اصلاح فایل اسکن شده بعد از اتمام اسکن
  • اضافه کردن تنظیمات خودکار نوردهی(جهت حذف بیشتر سایه ها)

 

استانداردهای اخذ شده توسط BLZ

کمپانی BLZ به جهت تضمین کیفیت اسکنرهای سه بعدی خود استانداردهای ISO13485، CE و FDA و به جهت اطمینان از دقت اسکنر ها در اسکن کستها برای تولید الاینرهای شفاف، استاندارد ISO12836 را نیز گذرانده است.

مزایای اسکنر لابراتواری BLZ

دندان مصنوعی

بافت تمام رنگی می تواند علامت شما را به وضوح نشان دهد

مزایای اسکنر لابراتواری BLZ

همه در یکی

همه در یک پلیت می تواند تا 60٪ در وقت شما صرفه جویی کند

مزایای اسکنر لابراتواری BLZ

اسکن دوطرفه

اسکن برداشت دو طرفه

مزایای اسکنر لابراتواری BLZ

اسکن دوطرفه

اسکن برداشت دو طرفه

مزایای اسکنر لابراتواری BLZ

ایمپلنت

حاشیه واضح روی تکیه گاه

Articulators-2

مفصل کننده

پشتیبانی از مفصل کننده

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایشگاه