فهرست بستن

مزایای اسکنر سه بعدی دندانسازی BLZ

فهرست مطالب

اسکنر سه بعدی دندانسازی

قیمت اسکنر سه بعدی دندانسازی

این اسکنر سه بعدی دندانسازی رومیزی با توجه به مشخصه های فنی و امکاناتی که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است بطوریکه از بابت مشخصات فنی در رده اسکنرهای پیشرفته و خوشنام در مارکت قرار گرفته در حالیکه که قیمتی در حد اسکنر سه بعدی دندانسازی میان رده دارد و با توجه به اینکه کاربرهای این اسکنر نیاز به پرداخت شارژ سالیانه جهت استفاده از دستگاه و امکانات آن ندارند عملا یکبار و فقط هزینه خرید دستگاه را پرداخت کرده و پس از آن می توانند براحتی و مادام العمر و با طیب خاطر از دستگاه خود استفاده نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اسکنر سه بعدی دنتال چیست؟ مطالعه بفرمایید

پشتیبانی و خدمات پس از فروش و ارتقا رایگان سیستم نرم افزاری

گارانتی 18 ماهه و خدمات پس از فروش 5 ساله از دیگر مزایای این اسکنر سه بعدی است که به خریداران اطمینان بیشتری بسبت به کیفیت و عمر دستگاه می دهد. همچنین تیم خدمات پس از فروش شرکت BLZ با قراردادن آپدیتهای رایگان نرم افزاری، استفاده از امکانات و افزونه های این دستگاه ها را لذت بخش تر می نماید

دوربینهای قوی ترو پروژکتور بسیار قوی متناسب با سرعت و کیفیت اسکن

این اسکنر دارای دو دوربین تخصصی 1.6 مگاپیکسلی از شرکت Hike vision است که باعث بالاتر رفتن کیفیت عکسهای گرفته شده در هر شات می شود همچنین این اسکنر سه بعدی دندانسازی از یک پروژکتور بسیار پرنور و قوی بهره می برد که متناسب با سرعت بالای اسکن و قدرت دوربینها خروجی شارپ تر با جزئیات دقیقتر، صحت بیشتر و خطای کمتر می دهد.

اسکنر سه بعدی دندانسازی

دقت بالای اسکنر سه بعدی دندانسازی

دقت اسکن این اسکنر سه بعدی 8 میکرون است که در کنار دوربینها و نرم اقزار قوی قابلیت اسکن کستهای اره نشده، کیسهای ایمپلنت و UCLA را بدون نیاز به اسکن مجزای دای یا اباتمنت می دهد که این امر باعث کاهش زمان وسهولت اسکن این کیسها که یکی از دغدغه های اصلی اپراتورهاست، می شود.همچنین دقت LS100 توسط ISO12836 آزمایش شده است که نتیجه قابل اعتماد را برای ساخت پروتزهای دندانی تضمین می کند.

 

اسکنر سه بعدی دندانسازی

سرعت بالای اسکنر سه بعدی دندانسازی:

سرعت اسکن با اسکنرهای سه بعدی BLZ  با توجه به حذف شدن زمان پروسسینگ بعد از اسکن، زیاد است،علی الخصوص که این اسکنر به صورت از پیش تنظیم شده بصورت رنگی اسکن می گیرد و در حالتی که به صورت سیاه و سفید تنظیم شود سرعت بیشتری نیز شاهد هستیم.زمان اسکن کامل شامل فک بالا و فک پایین و دای های یک کست به دو دقیقه کاهش یافته است که در دیگر اسکنرها معمولا این بازه زمانی از 4 دقیقه تا 10 دقیقه می باشد.

وضوح و کیفیت بالای اسکن رنگی

اسکن رنگی توسط اسکنرهای BLZ با رنگ واقعی انجام می شود، البته امکان اسکن سیاه و سفید هم در این اسکنرها موجود است که با کیفیت بسیار بالایی صورت می گیرد.

  • علامتهای مشکی به وضوح خوانده می شوند.
  • نوشته ها و یادداشتها کاملا خواناست
  • علامتهای قرمز رنگ روی مارجینها دصورت دقیق مشاهده می شوند.
اسکنر سه بعدی دندانسازی

امکانات ویژه اسکن اسکنر سه بعدی BLZ

  •  اسکن مستقیم post & core: یکی از دغدغه های هر لابراتوار دندانسازی ساخت post & core می باشد. توسط اسکنر سه بعدی دندانسازی BLZ براحتی می توانید با اسکن ایمپرشن و خود کست اسکن کیسهای Post & Core را انجام داده و در اگزوکد مستقیما اقدام به طراحی نموده وخروجی را پرینت یا میلینگ نمایید. این امکان در اسکنر سرعت کار شما را در اینچنین کیسهایی تا ده برابر افزایش می دهد.
  • اسکن کستهای ایمپلنت بدون نیاز به ریلیف سوراخ اباتمنت با خمیر یا موم: یکی از زمانبرترین کارها در زمان اسکن کستهای ایمپلنت پر کردن
 • اسکن All in One: در این حالت شما می توانید دو نیم فک بهمراه دای های آنها (حداکثر 4 دای) را بصورت مستقیم و سریع اسکن نمایید.

screw-hole اباتمنتها با خمیر یا موم می باشد که در صورتی که این کار را انجام ندهید نرم افزارهای طراحی مانند اگزوکد سوراخ اباتمنت را بعنوان حفره خالی دندانی شناخته و آنرا پر کرده و به کور طراحی شده می چسباند. در اسکنر سه بعدی دندانسازی BLZ پس از اتمام اسکن کستهای ایمپلنت می توانید سوراخ اباتمنت را بصورت نرم افزاری بسته و سپس در نرم افزار طراحی شروع به طراحی نمایید.

  • قابلیت اصلاح فایل اسکن شده بعد از اتمام اسکن
  • اضافه کردن تنظیمات خودکار نوردهی(جهت حذف بیشتر سایه ها)

استانداردهای اخذ شده توسط BLZ 

کمپانی BLZ به جهت تضمین کیفیت اسکنرهای سه بعدی خود استانداردهای ISO13485، CE و FDA و به جهت اطمینان از دقت اسکنر ها در اسکن کستها برای تولید الاینرهای شفاف، استاندارد ISO12836 را نیز گذرانده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

 • اسکن مستقیم post & core
 • اسکن کستهای ایمپلنت بدون نیاز به ریلیف سوراخ اباتمنت با خمیر یا موم
 • اسکن All in One
 • استانداردهای ISO13485، CE و FDA
 • وضوح و کیفیت بالای اسکن رنگی
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش در ایران
 • قیمت مناسب اسکنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر