مزایای اسکنر داخل دهانی چیست؟

فهرست مطالب

مزایای اسکنر داخل دهانی چیست

تجربه اسکن با اسکنر داخل دهانی برای بیمار نسبت به روش سنتی خوشایند تر است

اسکن دیجیتال ناراحتی بیمار را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، زیرا آنها مجبور نیستند ناراحتی های برداشت های سنتی با آلژینات و قالب گیری ناخوشایند و احتمال رفلکس gag را تحمل کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

ارتباط بهتر با بیمار

این یک فرآیند مستقیم و شفاف تر است. پس از یک اسکن کامل ، دندانپزشکان می توانند از فناوری تصویربرداری سه بعدی برای تشخیص بیماری های دندانی با ارائه یک تصویر بزرگنمایی شده و با وضوح بالا استفاده کنند

آن را به صورت دیجیتالی با بیماران روی صفحه به اشتراک بگذارند. با مشاهده فوری وضعیت دهان خود در دنیای مجازی، بیماران می توانند به طور مؤثر با پزشکان خود ارتباط برقرار کنند و احتمال بیشتری دارد که با برنامه های درمانی پیش بروند.

افزایش دقت اسکنر داخل دهانی

اسکنرهای داخل دهانی از پیشرفته ترین فناوری های تصویربرداری سه بعدی استفاده می کنند که شکل و خطوط دقیق دندان ها را ثبت می کند.

 این امکان را به دندانپزشک می‌دهد تا نتایج اسکن بهتر و اطلاعات ساختار دندان‌های بیمار را واضح‌تر داشته باشد و درمان دقیق و مناسبی را انجام دهد.

صرفه جویی در زمان و نتایج سریع

زمان مورد نیاز برای درمان را کاهش می دهد و داده های اسکن را می توان بلافاصله از طریق نرم افزار به لابراتوار دندانسازی ارسال کرد. 

می‌توانید فوراً با لابراتوار دندانسازی ارتباط برقرار کنید و بازسازی‌ها و زمان‌های برگشت را در مقایسه با روش‌های سنتی کاهش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر اسکنر سه بعدی داخل دهانی INO100 مطالعه بفرمایید

چرا اسکنر داخل دهانی INO100 را انتخاب کنید؟

اسکنر داخل دهانی INO100 ساخت شرکت BLZ Tech با کارایی بالا برای ترمیم، ایمپلنت و ارتودنسی مناسب است. این اسکنر می تواند یک مدل سه بعدی داخل دهانی را در اختیار دندانپزشکان و بیماران قرار دهد. 

عملکرد INO100 آسان است و می تواند به سرعت ساختارهای سه بعدی قابل اعتماد و دقیق را به دست آورد. دیجیتالی کردن گردش کار دندانپزشکی می تواند در زمان و هزینه های مواد صرفه جویی کند، تجربه بیماران را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد و ارتباط پزشک و بیمار را تسهیل کند.

  • تجربه اسکن سریع با ساده ترین سیستم با استفاده از اسکنر داخل دهانی INO100، قالبگیری سنتی که برای بیمار بسیار ناخوشایند است را با داده های دیجیتالی بسیار دقیق که به سرعت و به راحتی به دست می آورید، جایگزین کنید.
  • کنترل اسکن توسط یک دکمه می‌توانید اسکنر خود را برای شروع و مکث اسکن توسط دکمه روی اسکنر کنترل کنید و با استفاده از همان دکمه به مرحله بعدی بروید.
  • سری (TIP) قابل اتوکلاو
  • به روز رسانی نرم افزار بصورت رایگان و مادام العمر BLZ Dental به طور مداوم نرم افزارهای خود را به روز می کند و زمانی که یکی از کاربران ما باشید می توانید از مزایای به روز رسانی مادام العمر برخوردار شوید.
  • دارای تکنولوژی I. که میتواند بصورت اتوماتیک لبها و زبان وکلیه دیتایی که لازم نیستند را حین اسکن حذف نماید.

ما معتقدیم شما می دانید که فناوری دیجیتال یک روند اجتناب ناپذیر در همه زمینه ها است و مزایای بسیاری را برای متخصصان و مشتریان آنها به ارمغان می آورد و یک گردش کار ساده، روان و دقیق را ارائه می دهد که همه ما می خواهیم. حرفه ای ها باید همگام با پیشرفت تکنولوژی باشند و بهترین خدمات را برای جذب مشتریان خود ارائه دهند.

 انتخاب اسکنر داخل دهانی مناسب اولین گام به سمت دیجیتالی شدن در عمل شما است و بسیار مهم است. BLZ Dental به توسعه اسکنرهای داخل دهانی مقرون به صرفه و با کیفیت می اندیشد.

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایشگاه