فهرست بستن

محصولات دنتال

محصولات دنتال

اسکنر سه بعدی دسکتاپ

اسکنر سه بعدی داخل دهانی

میلینگ دنتال

پرینتر سه بعدی دنتال

متریال مصرفی رزین

رزین تانک

محصولات دنتال

شرکت فنی مهندسی مبتکران مکاترونیک ارک در سال 1390 پایه‌گذاری شده و فعالیت‌های تجاری خود را در سال 1396 آغاز کرده است. این شرکت مفتخر است که در کوتاه مدت موفق به طراحی و ساخت پرینترهای سه بعدی به روش DLP شده و سپس با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه موفق به ساخت پرینترهای سه بعدی با تکنولوژی LCD برای کارهای دنتال، پرینترهای سه بعدی با تکنولوژی LCD مخصوص ساخت مدلهای طلا و جواهر، ساخت پرینتر LCD جهت ساخت تمامی قطعات در صنایع مختلف، ساخت میلینگ دندانسازی پنج محور همزمان دنتال شده است. تقریبا تمامی مراحل تولید در داخل شرکت و تحت نظارت مستقیم انجام می‌شود، محصولات فنی مهندسی مبتکران مکاترونیک ارک در بهترین کیفیت و قیمتی بسیار پایین ارائه می‌شوند.

پرینترهای سه بعدی دندانسازی

  • پرینتر سه بعدی دیجی دنت لایت
  • پرینتر سه بعدی دیجی دنت کوئیک
  • پرینتر سه بعدی دیجی دنت زوم
  • پرینتر سه بعدی دیجی دنت زوم پلاس

پرینترهای سه بعدی دیجی دنت بواسطه شاسی تمام آلومینیومی و استفاده از ریل و بال اسکرو مناسب در محور Z، دستگاههایی با پایداری بالا ، با دقت زیاد و ثابت و دائم کار می باشند که قابلیت ارتقا و بروز رسانی به ورژنهای جدیدتر و بالاتر را با پیشرفت تکنولوژی دارند. در ساخت این دستگاهها از سنسور، برد الکترونیکی، قطعات با کیفیت و برندهای مطرح استفاده شده است.همچنین با توجه به قرار گرفتن LCD،  LED و مدارات کنترلی و الکترونیکی در فضایی با ابعاد مناسب مجهز به فن خنک کننده قوی به جهت تخلیه گرمای حاصل از کار کردن LCD و LED حین عملیات پرینت است که هر چقدر این فضا بزرگتر باشد و تخلیه گرمایی بهتر انجام شود عمر LCD و LED دستگاه بیشتر می شود.

اسکنر سه بعدی

  • اسکنر سه بعدی رومیزی LS100
  • اسکنر داخل دهانی INO100

کمپانی BLZ در سال 2015 تاسیس شد. هدف این کمپانی  توسعه و تولید دستگاه های پزشکی پیشرفته می باشد. محصولات این شرکت با هدف حفاظت از سلامت انسان و معرفی فناوری جدید به حوزه های پزشکی، نظارت بر اطلاعات زندگی در طول دوره عمل و راه حل های دیجیتال دندانپزشکی را پوشش می دهد.

شرکت مبتکران مکاترونیک ارک نماینده رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش اسکنر سه بعدی این شرکت در کشور ایران می باشد.

میلینگ دندانسازی

  • Digi Mill500-D
  • Digi Mill-500W
  • Digi Mill400-W

دستگاه های میلینگ سری Digi mill در دو سیستم پنج محور و چهار محور همزمان طراحی و ساخت می شوند. این دستگاهها به یک موتور اسپیندل قوی 1500 وات 60000 rpm مجهز شده اند. برای کاربری راحت تر، دستگاه مجهز به سیستم کامپیوتر داخلی با نمایشگر 3/۱3 اینچی شده است. نرم افزار CAM استفاده شده در این سری از میلینگها آخرین ورژن Hyper dent می باشد که نرم افزاری تخصصی و قدرتمند در زمینه CNC های دنتال است.در این دستگاهها از شاسی چدنی یک تکه چهار فصل که تنش زدایی شده است استفاده شده است که باعث افزایش عمر دستگاه در استفاده طولانی مدت و بصورت دایمی می شود. همچنین از لرزش دستگاه در حال کار جلوگیری کرده و سیستم را از کالیبراسیونهای مکرر بی نیاز می کند.برای دستیابی به دقت وکیفیت خروجی بهتر، همه محورهای دوار و خطی دستگاه به سروموتورهای با دقت و رزولوشن بالا مجهز شده اند و در همین راستا محورهای اصلی دستگاه توسط گیربکس های هارمونیک به محورها کوپل شده اند.یکی از نقاط قوت این دستگاهها استفاده از سیستم روغنکاری اتوماتیک برای روغنکاری ریل و واگن های دستگاه است که در دراز مدت باعث افزایش عمر قسمتهای متحرک و سرو موتورها شده و از گیر کردن و خطای محورها جلو گیری می نماید.امکان بروزرسانی سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه همزمان با ارائه آپدیتهای جدید توسط شرکت برای تمامی دستگاه ها، یکی دیگر از امکانات جذاب این سری از میلینگها می باشد.