مزایای دستگاه میلینگ دندانسازی چیست

فهرست مطالب

مزایای دستگاه میلینگ دندانسازی چیست

از آنجایی که همه چیز در حال دیجیتالی شدن است، جای تعجب نیست که لابراتوارهای دندانسازی نیز به سمت دیجیتالی شدن می روند. 

کد کم یا طراحی به کمک کامپیوتر/تولید به کمک کامپیوتر با پیشرفت های اخیر در تکنولوژی در چند دهه اخیر در دندانپزشکی و دندانسازی مورد استفاده قرار گرفته است 

محبوبیت و استفاده از آن رو به افزایش است. در حال حاضر بیشتر مطبها و کلینیکهای دندانپزشکی و لابراتوارهای دندانسازی به سمت دیجیتالی شدن رفته اند.

در ادامه به مزایای دستگاه میلینگ دندانسازی که یکی از تجهیزات CAM در سیستمهای cad/cam است می پردازیم:

دقت در محصول نهایی دستگاه میلینگ دندانسازی

با میلینگ دندانسازی، دقت قطعه نهایی به طور معمول حدود 15 میکرومتر است. دقت بسیار مهم است زیرا به تناسب طرح درمان و ترمیم از آسیب به دندان در آینده جلوگیری می کند. 

به عنوان مثال، اگر روکش ساخته شده در دهان به درستی قرار نگیرد، می‌تواند فضایی بین روکش و دندان تراش خورده یا بین دندان ولثه ایجاد کند که موجب پوسیدگی یا عفونت های بعدی شود.

نتایج بلند مدت بهتری را برای بیماران به ارمغان می آورد

با توجه به اینکه اکثرا از میلینگ های دندانسازی برای تراش زیرکون در لابراتوارهای دندانسازی استفاده می شود یکی از ویژگی های بارز این نوع ترمیم این است که این فلز اشعه ایکس را مسدود نمی کند. 

دندانپزشکان به راحتی می توانند پوسیدگی احتمالی را که ممکن است در زیر ترمیم کامل زیرکونیا رخ دهد، پیگیری کنند، ولی روکشهای طلا و PFM تابش اشعه ایکس را مسدود می کنند،

برای کسب اطلاعات بیشتر میلینگ دندانسازی مطالعه بفرمایید

علاوه بر این، از آنجایی که CAD/CAM دستگاه میلینگ دندانسازی تضمین می‌کنند که دندانپزشکان می‌توانند ترمیم نهایی و کامل را در عرض یک هفته انجام دهند، پزشکان دریافته‌اند که می توانند کنترل کاملی بر روند طراحی مناسبی از ترمیم را برای بیماران خود داشته باشد. 

سیستم کد کم این امکان را می‌دهد تا یک پروتز دقیق و ظریف دندانی طراحی و ساخته شود و اعتماد به نفس متخصص و یا دندانساز در ساخت پروتزی که به خوبی متناسب باشد و دوام و ماندگار بیشتری داشته باشد، تقویت می‌کند و بیمارانی که با این روش درمان می‌شوند، عوارض جانبی کمتری برای درمان خواهند داشت.

ظرفیت تولید یک لابراتوار دندانسازی بیشتر می شود

یک لابراتوار دندانسازی بواسطه خرید یک دستگاه میلینگ دندانسازی می تواند حجم کار دریافتی خود را تا سه برابر افزایش داده و در عین حال زمان ساخت کمتر و کیفیت بهتری در قطعات نهایی ارائه داده و رضایت مشتریان خود را نیز جلب نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

بازگشت سرمایه سریع و سودآوری بیشتر

در صورت خرید یک دستگاه میلینگ دندانسازی و جذب حداقل 900 واحد کار در ماه که عددی نرمال است شما می توانید از ده ماه تا یکسال اصل سرمایه خود را برگردانید.

کاهش زمان درمان و نتایج با کیفیت و قابل اعتماد تر

بیمارانی که از این تکنولوژی برای درمان استفاده میکنند تعداد جلسات کمتری به کلینیک مراجعه میکنند و و روند درمانی آنها با سرعت بیشتری پیش میرود. مزایایی که این تکنولوژی برای تولید محصولات دندانی دارد بسیار بیشتر از معایب آن است و باید بدانید

 این تکنولوژی روزانه در حال پیشرفت است و ریز معایبی هم که دارد بر طرف میشود.

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایشگاه