سه مرحله اصلی در انتخاب اسکنر لابراتواری دندانپزشکی چیست؟

فهرست مطالب

اسکنر لابراتواری دندانپزشکی

اسکنر لابراتواری دندانپزشکی بازار بزرگ و در حال توسعه ای دارد

ظهور تکنولوژی جدید دندانپزشکی تغییرات جدیدی را در صنعت دندانپزشکی به ارمغان آورده است. تشخیص سنتی و فرآیندهای تولید دندان تغییر کرده است. اضافه شدن اسکنرهای دندانپزشکی جدید، جریان کار را کارآمدتر کرده است.

پس بازار اسکنرهای لابراتواری دندانپزشکی چیست؟ آیا در آینده به یکی از تجهیزات ضروری برای صنعت دندانپزشکی تبدیل خواهد شد؟

بر اساس پیش‌بینی TechNoNavio، انتظار می‌رود سهم بازار اسکنرهای دندانپزشکی سه بعدی از سال 2021 تا 2026 به 689.59 میلیون دلار افزایش یابد و شتاب رشد بازار با CAGR 11.43 درصد تسریع شود. این بدان معناست که بازار اسکنرهای لابراتواری دندانپزشکی همچنان در حال گسترش است.

دلایل توسعه اسکنر لابراتواری دندانپزشکی

با توسعه مستمر اقتصاد، درآمد مردم همچنان افزایش می یابد و قدرت مخارج آنها نیز افزایش می یابد. هزینه اسکنر لابراتواری دندان خیلی زیاد نیست و هیچ لابراتواری را که آن را خریداری کند تحت تاثیر قرار نمی دهد.

در عین حال، زمان صرفه جویی شده در تولید دندان به لابراتوار اجازه می دهد تا به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کند. اسکن دیجیتال می‌تواند از هدر رفتن بسیاری از مواد جلوگیری کند و اندازه‌گیری‌های دیجیتال داده‌های اندازه‌گیری واضح و بسیار دقیق را جمع‌آوری می‌کنند و از عدم دقت جلوگیری می‌کنند.

انتظار می رود این عوامل راحتی منجر به رشد بازار اسکنر لابراتواری دندانپزشکی در طول دوره پیش بینی شود.

گسترش دندانپزشکی که به سرعت در حال رشد است

با توجه به توسعه اقتصادی، کلینیک ها یا لابراتوار های دندانپزشکی در ایالات متحده، کانادا، انگلستان و استرالیا اولین مکان هایی خواهند بود که امکان خرید تجهیزات دیجیتال دندانپزشکی را خواهند داشت، اما در عین حال هزینه درمان دندان نیز بسیار است. گران است و مردم باید پول زیادی برای درمان خرج کنند.

به منظور کاهش هزینه های درمان، بیماران بیشتری برای درمان و انتقال از کشورهای توسعه یافته به برخی از کشورهای در حال توسعه به خارج از کشور سفر می کنند. درمان یکسان است اما هزینه کمتری دارد.

این بدان معناست که بازار اسکنرهای لابراتواری دندانپزشکی نه تنها در مناطق خاص بلکه در سطح جهانی به سرعت گسترش خواهد یافت.

مزایایی خرید اسکنر لابراتواری دندانپزشکی برای لابراتوار ها

برای لابراتوار‌ها، این یک راه مطمئن برای ارتقاء گردش کار شما است و هر چه زودتر یک اسکنر لابراتواری خریداری کنید، زودتر می‌توانید مشتریان بیشتری به دست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

منبع : BLZ-DENTAL

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایشگاه