مزایای اسکنر لابراتواری در دندانپزشکی

فهرست مطالب

اسکنر لابراتواری در دندانپزشکی

آشنایی با اسکنر لابراتواری در دندانپزشکی

پیدایش هر محصولی تحقیقات طولانی مدتی را پشت سر گذاشته است که نیازمند تلاش فراوان محققان است. حداقل 9 تا 12 ماه طول می کشد تا یک اسکنر لابراتواری سه بعدی دندانپزشکی جدید ایجاد شود.

پس از اختراع، باید ثبت اختراع شود، سپس باید در میدان آزمایش شود، سپس طراح صنعتی ظاهر آن را ایجاد کند، و سپس سازنده باید با CE، FDA و غیره مطابقت داشته باشد. لازم است برای گواهینامه های مختلف مانند. این مجموعه از فرآیندها همگی زمان، تلاش و پول می طلبد.

علاوه بر این، خرید قطعات و حقوق بالای کارکنان تحقیق و توسعه نیز بخشی از هزینه است. این توسط اسکنر لابراتواری دندانپزشکی LS200 با دقت بالای 8 میکرومتر و بدون زمان پس از پردازش نشان داده شده است.

ارزش افزوده اسکنر لابراتوار در دندانپزشکی

ضمانت

اسکنر لابراتواری دندانپزشکی LS200 تا 18 ماه گارانتی دارد. این بدان معناست که در صورت خرابی اسکنر، سازنده باید آن را به مدت 18 ماه پس از خرید محصول توسط مصرف کننده، به صورت رایگان تعمیر کند.

بازار یابی

بدون وب سایت یا تبلیغات، مصرف کنندگان یا نمایندگان نمی توانند سازنده اسکنر دندان را پیدا کنند و محصول شناخته و درک نمی شود. ساخت وب سایت و قرار دادن تبلیغات مستلزم استخدام نیروهای حرفه ای است که مسئولیت آن را بر عهده خواهند داشت.

پشتیبانی فروش/توزیع

برای مصرف کنندگان و نمایندگانی که مایل به خرید یا نمایندگی اسکنر لابراتواری دندانپزشکی LS200 هستند، برای اینکه مشتریان درک خاصی از محصول داشته باشند، سازنده باید بخشی از کارکنان فروش تمام وقت را به آنها اختصاص دهد تا اطلاعات اولیه و مزایا را به آنها توضیح دهند. از محصول. تولید – محصول 

هزینه نرم افزار برای کار با اسکنر لابراتواری

اسکنرهای لابراتواری دندانپزشکی برای شروع باید به نرم افزار خاصی متصل شوند. این نرم افزار برای بسیاری از برندها با پرداخت هزینه در دسترس است. با توجه به انواع قیمت گذاری، سه نوع حق استفاده وجود دارد.

مجوز دائم

مجوزهای دائمی به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که پس از پرداخت هزینه نرم افزار به طور کامل، برای مدت طولانی از نرم افزار استفاده کنند. البته این بار معمولاً قیمت شامل هزینه ارتقاء نرم افزار نمی شود، بنابراین اگر نرم افزار سازنده ارتقا یافته باشد و مصرف کننده بخواهد از نسخه ارتقا یافته نرم افزار استفاده کند، باید هزینه اضافی بپردازد.

برنامه های مبتنی بر اشتراک خدمات/نگهداری

اشتراک سرویس یا برنامه مبتنی بر تعمیر و نگهداری معمولاً گرانتر از مجوز دائمی است زیرا شامل نسخه بعدی می شود. برای ادامه دریافت آخرین به‌روزرسانی‌های پشتیبانی و نرم‌افزار، مصرف‌کنندگان باید سالانه تمدید کنند.

اشتراک های مبتنی بر ابر

به لطف اشتراک های مبتنی بر ابر، مصرف کنندگان می توانند به صورت ماهانه یا سالانه مشترک آخرین نرم افزار شوند. تفاوت این مدل با دو مدل اول این است که مصرف کننده مالک نرم افزار نیست. بنابراین فقط هزینه اشتراک مورد نیاز است.

البته شایان ذکر است که نرم افزاری که به همراه اسکنر آزمایشگاه دندانپزشکی ما LS200 ارائه می شود نیازی به هزینه اضافی ندارد و به روز رسانی نرم افزار به صورت رایگان ارائه می شود، بنابراین محصولات ما ارزش ترجیح بیشتری دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

منبع : BLZ-SCANNER

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایشگاه