اسکنر سه بعدی لابراتواری

فهرست مطالب

اسکنر سه بعدی لابراتواری 8

آیا دقت اسکنر سه بعدی لابراتواری از فایل اسکن شده قابل بررسی هست یا نه؟

آیا دقت اسکنر سه بعدی لابراتواری از فایل اسکن شده قابل بررسی هست یا نه؟ بله کاملا میتوانیم مشخص کنیم آیا کیفیت اسکن خوب بوده یا نه ؟

منتهی قبل از بررسی دقت فایل اسکن شده یه نکته هست که دانستن آن خالی از لطف نیست موقع انتخاب و خرید  اسکنر سه بعدی لابراتواری فقط دقت کردن به رزولوش دوربین کافی نیست.

با اینکه رزولوشن دوربین مهم است ولی نوع لنز و اندازه لنز نیز خیلی مهم است مثلا در اسکنر سه بعدی لابراتواری blz در کنار دو دوربین با کیفیت از دو لنز با وضوح بالا و قوی نیز استفاده شده که باعث می شود کیفیت تصویر خیلی خوب با جزئیات خیلی بالا در دسترسی شما قرار بگیرد.

اسکنر سه بعدی لابراتواری

مشخصات اسکنر سه بعدی لابراتواری BLZ

دقت اسکنر سه بعدی LS100 که 8 میکرون است اولین اسکنر جهان بدون زمان پس از پردازش است. 

شما می توانید اسکن تمام رنگی فول آرچ را در 10 ثانیه دریافت کنید.

کیفیت دو دوربین آن 1.6 مگا پیکسل است و امکان اسکن همزمان دو نیم فک به همراه دندانها به صورت همزمان را دارد.

اسکنر سه بعدی لابراتواری blz به صورت رنگی اسکن میکند که خروجی اسکن آن فایل های با پسوند STL ,PLY, OBJ سازگار با تمام نرم افزار های کد (CAD) دنتال مانند اگزوکد و … هست

برای کسب اطلاعات بیشتر اسکنر سه بعدی دنتال چیست؟ مطالعه بفرمایید

از ویژگی های دیگر فایل اسکنر سه بعدی لابراتواری که بواسطه اسکن رنگی با blz دارید

  1. نوشته های و یاداشت ها کاملا خوانده میشوند وخوانا هستن
  2. علامتهای قرمز رنگ روی مارجینها به صورت دقیق و مشخص مشاهده میشوند
  3. علامت های مشکی به وضوع خوانده میشوند

یکی از ویژگی هایی که کاربری این اسکنر را ساده کرده است الاین اتوماتیک دای ها، اباتمنتها و پستها در اسکن کار پست و کور روی کست است.

 بواسطه این خصوصیت سرعت اسکن بسیار بالا می روی و دقت نیز با توجه به اینکه اپراتور دخالتی در نشست نخواهد داشت بیشتر می شود.

قیمت اسکنر لابراتواری BLZ

این اسکنر لابراتواری با توجه به امکانات ذکر شده در زمره اسکنر های بالا رده قرار میگیرد در حای که قیمتی حوالی 7800 دلار در ایران دارد که از لحاظ قیمتی بسیار نزدیک به اسکنرهای سه بعدی لابراتواری میان رده است.

در داخل اگزوکد چطور می توان فهمید فایل اسکن شده توسط اسکنر سه بعدی لابراتوری خوب اسکن شده یا نه ؟

یکی از فایل های اسکن شده رو  در نرم افزار اگزوکد باز میکنیم،سپس روی کار راست کلیک کرده و وارد گزینه properties  میشویم، قسمت visual properties  رو کلیک میکنیم و سپس روی کار زوم میکنیم مثلث هایی که روی کار هست مش بندی کار هست.

هر چه قدر این مثلث ها کوچکتر باشند و اضلاعشون به هم نزدیکتر باشد یعنی اسکنر توانسته جزئیات بالاتری را ثبت کند و ابر نقاط بهتری رو ایجاد کند در نتیجه کیفیت کار بالا و وضوح عالی تری دارد و هر چه قدر این مثلث ها بزرگتر باشه و نقاط از هم دور باشه یعنی اینکه اسکنرتون نتوانسته جزئیات خوبی رو ثبت کند.

خرید اسکنر سه بعدی دندانسازی

در خرید اسکنر لابراتواری یکی دیگر از ویژگیهایی که بهتر است بررسی کنید همین مش بندی فایل خروجی اسکنر است.

شاید بررسی این گزینه کمی عجیب به نظر برسد ولی مهمترین المان در کیفیت اسکن و دقت بالا در اسکنر سه بعدی لابراتواری مش بندی بسیار ریز و منسجم فایل نهایی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

مقالات بیشتر

2 Comments

  1. حسن صمدی هریس

    به جرأت میتونم بگم شرکت مبتکران ارک قوی ترین شرکت در زمینه ‌تجهیزات دیجیتال هست.هم کیفیت دستگاه هاشون بالا هست هم پشتیبانی خیلی قوی دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایشگاه