مزایایی اسکنر دندان و پرینتر لابراتواری در مطبهای دندانپزشکی

فهرست مطالب

مزایایی اسکنر دندان و پرینتر لابراتواری در مطبهای دندانپزشکی

اسکنر دندان

اسکنر دندان و پرینتر لابراتواری به دندانپزشکان اجازه می دهد تا گردش کار دیجیتال را به واقعیت تبدیل کنند. 

اولین قدم در دندانپزشکی دیجیتال،  اسکنر دندان است . هنگامی که روی یک اسکنر داخل دهانی سرمایه گذاری کردید، یک پرینتر لابراتواری به شما این امکان را می دهد که مدل ها و لوازم خانگی را بسازید یا به راحتی فایل ها را با یک لابراتوار دندانپزشکی به اشتراک بگذارید. 

اسکنر دندان می‌توانند به ساده‌سازی جریان کار و کاهش زمان صرف شده برای تولید دستگاه برای بیمار کمک کنند، اما بازگشت سرمایه و بهبود مراقبت از بیمار با توانایی پرینت وسایلی مانند اسپلینت، گاید های جراحی و پروتزهای مصنوعی در خانه افزایش می‌یابد. 

برآورده کردن انتظارات بیمار از طریق پرینتر لابراتواری

دگرگونی دیجیتال بر دندانپزشکی تأثیر می گذارد و به روش ها اجازه می دهد تا نیازهای رو به رشد بیماران را برآورده کنند. 

بر اساس تحقیقات، با پیشرفته تر شدن فناوری، خدمات دندانپزشکی با توانایی تعامل با بیماران به روش های مختلف ارائه می شود و به آنها امکان می دهد گزینه های درمانی را تجسم کرده و مشاهده کنند و از خدمات شخصی تر و راحت تر لذت ببرند.

در این بخش، بررسی خواهیم کرد که چگونه پرینتر لابراتواری می تواند به دندانپزشکان کمک کند تا این انتظارات متغیر بیمار را برآورده کنند 

مزایایی اسکنر دندان و پرینتر لابراتواری در مطبهای دندانپزشکی

دقت اسکنر دندان و پرینتر لابراتواری

تولید دستی لوازم دندانپزشکی می تواند ناهماهنگی هایی را به دلیل خطای انسانی ایجاد کند. اما با پرینتر لابراتواری این مشکل برطرف می شود.

 پرینترهای سه بعدی دندانی قادر به تولید اشیاء بسیار دقیقی هستند که می توانند به طور قابل اعتمادی تولید شوند. اسکنر دندان همچنین بازآفرینی بازنمایی دقیق از دهان بیمار را آسان‌تر می‌کنند، جریان کار را ساده‌تر می‌کنند و اطمینان می‌دهند که دستگاه‌های ایجاد شده دقیق هستند.  

با گردش کار دستی، کیفیت محصول نهایی به مهارت تکنسین بستگی دارد. در نتیجه، دستیابی به ثبات می تواند بسیار دشوار باشد. 

پرینترهای سه بعدی دندان توانایی ایجاد ساختارهای ظریف و ایجاد مدلی پایدارتر، بادوام و دقیق تر را دارند.  

برای کسب اطلاعات بیشتر
اسکنر سه بعدی دنتال چیست؟
مطالعه بفرمایید

افزایش بهره وری با اسکنر دندان و پرینتر لابراتواری

برداشت دستی و ساخت مدل زمان بر است. با این حال، پرینتر لابراتواری به این معنی است که یک کپی دیجیتالی از قالب را می توان طراحی کرد و سپس دریافت کرد و در عرض چند دقیقه به پرینتر یا لابراتوار دندانپزشکی فرستاد و زمان لازم برای برقراری ارتباط بین شرکا و لابراتوار ها را کاهش داد. 

تکنسین لابراتوار می تواند به محض رسیدن اسکن به لابراتوار کار را شروع کند. این امکان را برای گردش کار سریعتر و کارآمدتر فراهم می کند.  

نتایج مطلوب تر برای مشتری با اسکنر دندان و پرینتر لابراتواری

دقت و دقت ارائه شده توسط پرینتر لابراتواری به نتایج بهتر بیمار و تجربه بهتر بیمار اجازه می دهد. 

با اجرای بیشتر دندانپزشکی گردش کار دیجیتال، انتظار برای درمان های دقیق، سریع و مقرون به صرفه افزایش می یابد.

 دندانپزشکانی که این فناوری را اجرا می کنند، می توانند در آینده بیماران جدیدی را جذب کنند و انتظارات بیماران جدید را برآورده کنند.  

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

لازمه وجود اسکنر دندان و پرینتر دنتال برای لابراتوارها و مطب دندانسازی

پرینتر لابراتواری یک راه حل ساده شده برای پرینت دنتال است. این یک راه حل برای دندانپزشکان است که می خواهند پرینت سه بعدی را در عمل خود ادغام کنند و خدمات درمانی خود را گسترش دهند. 

سطح ساده‌سازی ارائه شده توسط شرکت مبتکران مکاترونیک ارک از نرم‌افزار مورد استفاده برای پردازش خودکار پست، به کاهش زمان کار کمک می‌کند، امکان تفویض اختیار را فراهم می‌کند و بهره‌وری را به حداکثر می‌رساند.

 پرینتر دنتال دیجی دنت شرکت مبتکران مکاترونیک ارک به شما این امکان را می دهد که برنامه های کاربردی زیست سازگار را با نتایج قابل تکرار و دقیق پرینت کنید. 

علاوه بر این، جابجایی هوشمند مواد امکان استفاده ایمن و تمیز را فراهم می کند.

چیزی که قبلاً با پرینت سه بعدی در دندانپزشکی امکان پذیر نبود. جعبه پرینتر دنتال دیجی دنت شرکت مبتکران مکاترونیک ارک امکان جابجایی راحت و آسان مواد را بدون تماس مستقیم با رزین ها فراهم می کند.

علاوه بر این، DS Core  شما را قادر می سازد تا پرینتر لابراتواری دیجی دنت شرکت مبتکران مکاترونیک ارک را بدون نیاز به تغییر آنها در جریان های کاری موجود خود ادغام کنید. 

این به شما امکان می دهد زمان بیشتری را با بیماران خود بگذرانید و به شما امکان می دهد گردش کار را به طور یکپارچه با سایر راه حل های موجود در محدوده محصولات پرینتر لابراتواری دیجی دنت شرکت مبتکران مکاترونیک ارک ادغام کنید و مطب یا لابراتوار دندانپزشکی خود را رشد دهید. 

منبع : dentsplysirona

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *