اخبار و رویدادها

حضور در بیست و نهمین کنگره جامعه دندانسازان و رونمایی از میلینگ دپرگ D52

پس از سه سال دوری از کنگره های دندانپزشکی و دندانسازی در بیست و نهمین کنگره جامعه دندانسازان که از تاریخ ۱۳ الی ۱۵ اردیبهشت در پژوهشگاه نیرو برگزار شد. در نمایشگاه این کنگره شرکت مبتکران مکاترونیک ارک غرفه ای به ابعاد ۳۶ متر مربع در اختیار داشت و از یکی از محصولات اخیر خود که دستگاه میلینگ دپرگ D52 است رو نمایی نمود.

رونمایی از میلینگ دپرگ D52
رونمایی پرینتر سه بعدی دندانسازی دیجی دنت لایت

رونمایی پرینتر سه بعدی دندانسازی دیجی دنت لایت

پرینتر سه بعدی دیجی دنت لایت دارای LCD با سایز 5.5 اینچ بوده و رزولوشن این دستگاه 2160*3840 یعنی بیش از 8 میلیون پیکسل می باشد. ابعاد پلیت ساخت این دستگاه 7*12 سانتی متر می باشد و برای کاربردهای وکساپ، روکش موقت، پرینت کست، کاستوم اباتمنت و سرجیکال گاید مناسب می باشد.پرینتر سه بعدی دندانسازی دیجی دنت لایت با ابعادی کوچک کاملا مناسب مطبهای دندانپزشکی و لابراتوارهای دندانسازی می باشد.

رونمایی از دستگاه میلینگ دندانسازی پنچ محور همزمان

رو نمایی از دستگاه میلینگ دندانسازی پنج محور همزمان تراش دندان شرکت مبتکران مکاترونیک ارک با سخنرانی جناب آقای دکتر خیر الدین معاونت محترم فناوری و نوآوری وزارت علوم بصورت آنلاین و رونمایی توسط استاندار محترم آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر خرم و جناب آقای دکتر ابراهیمی ریاست محترم مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی سهند در محل آمفی تئاتر مرکز رشد دانشگاه صنعتی سهند صورت پذیرفت.

رو نمایی از دستگاه میلینگ دندانسازی پنج محور همزمان