آموزش نرم افزار دنتال

آموزش نرم افزار دنتال بخش آموزش شرکت فنی و مهندسی مبتکران مکاترونیک ارک بعنوان یک مرکز آموزشی ویژه نرم افزارهای دیجیتال سیستمهای  CAD/CAM و دندانپزشکی دیجیتال است و همواره بر آموزش پیشرفته، نوآورانه و پیشرفته در دندانپزشکی و دندانسازی دیجیتال تاکید دارد. 

هدف از آموزش دندانسازی و دندانپزشکی دیجیتال و امکانات آن ایجاد نوآوری در کار ساخت انواع پروتزها و دندانپزشکی دیجیتال و تجربه بهتر برای شما و بیماران می باشد.

این شرکت با همکاری دانشگاههای صنعتی سهند و دانشکده دندانپزشکی اردبیل اقدام به برگزاری دوره هایی در راستای آشنایی با دندانپزشکی و دندانسازی دیجیتال نموده است.

دوره های ما طیفی از موضوعات، سیستم های CAD/CAM، محصولات، تکنیک ها و فناوری را پوشش می دهد. دراین دوره ها ابتدا با گام اول دیجیتال یعنی اسکن توسط اسکنر سه بعدی BLZ آشنا شده و سپس در خصوص نرم افزار مربوطه توضیحات داده شده و از کارآموزان محترم تمرینهایی خواسته می شود و در انتها یکی از کیسهای آموزش داده شده توسط پرینتر سه بعدی دندانسازی پرینت گرفته شده و نتیجه عملی و نهایی کار نیز به کار آموزان محترم نمایش داده می شود.

آموزش نرم افزار دنتال

 برای آموزش، در این دوره ها از اساتید مجرب و بنام در زمینه دندانسازی و دندانپزشکی که سابقه بلند بالا در مبحث آموزش و کار در زمینه های مختلف دندانپزشکی و دندانسازی دارند و همچنین تجربه عملی استفاده از تجهیزات دیجیتال در سیستم کاری خود را دارند دعوت می شود و در انتهای دوره سرتیفیکیت معتبر با مضا این اساتید محترم و ممهور به مهر دانشگاه سهند و دانشکده دندانپزشکی اردبیل به کارآموزان محترم داده می شود.

در این دوره ها سعی بر این است که کارآموزان محترم پس از اتمام دوره بتوانند به صورت عملی در محل کار خود از سیستمهای دیجیتالی و نرم افزار های طراحی استفاده کنند.

در کلیه کلاس‌ها ،آموزش محتوای همراه با تکرار و تمرین بوده و این دوره ها کاملا علمی، کاربردی و عملی می باشد وشما همچنان که یاد می‌گیرید درگیر نیز می‌شوید. همچنین بعد از اتمام دوره ها توسط نرم افزار های ارتباط جمعی گروهی تشکیل می شود و شما می توانید سوالات خود را در گروه مطرح کنید و اساتید و همچنین کار آموزان به سوالات شما پاسخ دهند.

دوره های آموزش نرم افزار دنتال

عمده دوره هایی که توسط بخش آموزش این شرکت برگزار می شود عبارتست از:

  • آموزش اگزوکد جهت طراحی پروتز ثابت به صورت مقدماتی و پیشرفته
  • طراحی پارسیل، بال و بار و اوردنچر توسط نرم افزار اگزوکد
  • آموزش طراحی لبخند دیجیتالی، Digital Smile Design ، در نرم افزار اگزوکد
  • طراحی گاید جراحی (Surgical Guaide)
  •  

امکانات آموزش نرم افزار دنتال شرکت مبتکران مکاتروونیک ارک

  • سیستمهای کامپیوتری با نرم افزارهای بروز نصب شده جهت آموزش(که تا 12 نفر می توان آموزش داد)
  • اسکنر سه بعدی رومیزی جهت اسکن کست بیمار و انجام طراحی روی آن
  • پرینتر سه بعدی دندانسازی جهت پرینت فایل نهایی و بررسی آن به صورت عملی و عینی

همکاری با شرکت مبتکران مکاترونیک ارک

شرکت مبتکران مکاترونیک آمادگی همکاری با تمام مراکز علمی و دانشگاهی در خصوص آموزش پیشرفته دندانپزشکی و دندانسازی دیجیتال، تجهیز این مراکز به نرم افزارهای طراحی روز دنیا و تجهیز مراکز محترم به دستگاههای دیجیتال با حداکثر تخفیفات ممکن مثل اسکنر سه بعدی دندانسازی، پرینترهای سه بعدی دندانسازی و میلینگ دندانسازی را دارد.

مقالات بیشتر