آشنایی با اسکنر لابراتواری Blz ls100

فهرست مطالب

تولید اسکنر لابراتواری Blz ls100  برگرفته از ورود صنعت دندانپزشکی به فاز دیجیتال است و با اسکنرهای داخل دهانی همراه است.

البته ممکن است برخی از کلینیک ها اسکنرهای داخل دهانی خریداری کرده باشند، بنابراین فایل مدل دیجیتال دندان را مستقیماً به لابراتوار دندانپزشکی ارسال می کنند.

با این حال، همه کلینیک‌های دندانپزشکی برای تغییر به سیستم دیجیتال آماده نیستند و کلینیک‌هایی که از روش‌های سنتی نیز استفاده می‌کنند باید از لابراتوار دندانپزشکی کمک بخواهند. 

مدل های همکاری تجاری غیرقابل انکار

لابراتوار دندانپزشکی که می خواهد وارد عصر دیجیتال شود چگونه باید این معضل را در مواجهه با کلینیک دندانپزشکی سنتی حل کند؟ پاسخ خرید اسکنر لابراتواری دندانپزشکی است. تمامی لابراتوار ها به اسکنر لابراتواری دندانپزشکی نیاز دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اسکنر سه بعدی دنتال چیست؟ مطالعه بفرمایید

چرا لابراتوار شما نیازمند اسکنر لابراتواری Blz ls100 است

افزایش دقت

اسکنرهای لابراتواری دقت بی نظیری را در مقایسه با روش های تولید سنتی ارائه می دهند. دقت کار داده های اسکنر لابراتواری تا میکرومتر بهبود یافته است.

این بدان معنی است که مدل دیجیتال اسکن شده توسط اسکنر تقریباً از جسم واقعی قابل تشخیص نیست و بازسازی طراحی و تولید شده توسط مدل دیجیتال دقیق تر خواهد بود.

آشنایی با اسکنر لابراتواری Blz ls100

کاهش ساعات کاری

پس از دریافت مدل گچ، لابراتوار می تواند مدل دیجیتال را در کمتر از ده ثانیه دریافت کند و بنابراین پردازش کیس را مستقیماً با نرم افزار آغاز کند.

برخلاف روش سنتی تولید ترمیم، استفاده از اسکنرهای لابراتواری می تواند مستقیماً فرآیند ساخت را به یک فرآیند دیجیتال تبدیل کند. همانطور که می توانید تصور کنید، هرچه لابراتوار بزرگتر باشد، صرفه جویی در زمان بیشتر می شود.

نکته ای که ما در تلاشیم به آن اشاره کنیم این است که در طول یک سال، یا حتی عمر یک اسکنر، لابراتوار نسبت به روش تولید اصلی در زمان صرفه جویی بیشتری خواهد کرد.

 هر چه لابراتوار شما هر سال موارد بیشتری را رسیدگی کند، مزایای سرعت بیشتر می شود. زمان اضافه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ و همچنین سفارش خرید تماس حاصل فرمایید.

09120420327 – 04134245769

بازگشت سرمایه عالی

تبدیل شدن به یک عمل دیجیتال فرصت ها و رقابت بیشتری را ارائه می دهد. بازده یک راه حل دیجیتالی فوری است: کسب و کار و راندامان بیشتر، رضایت  بیشتر، هزینه مواد به میزان قابل توجهی کمتر و زمان انتظار کمتر.

یک کلینیک راضی مشتریان جدید بیشتری را از طریق دهان به دهان جذب می کند که به موفقیت طولانی مدت لابراتوار دندانپزشکی کمک می کند.

کاهش ضایعات

استفاده از اسکنرهای لابراتواری دندانپزشکی یکی از اقدامات در برابر روند دیجیتالی شدن است. گردش‌های کاری دیجیتال به اندازه گردش‌های کاری سنتی بیهوده نیستند.

 این برای پایداری سیاره ما بسیار مفید است، در حالی که در هزینه مواد قالب گیری، مواد واکس کردن صرفه جویی می شود. در عین حال، فضای ذخیره سازی زیادی ذخیره می شود زیرا گردش کار دیجیتالی شده است. این یک برد-برد برای همه است.

منبع : BLZ-DENTAL

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایشگاه